+38 (04744) 3-40-82
Меню
Остання редакція: 15 вересня 2021

Переваги навчання на факультеті плодоовочівництва, екології та захисту рослин

Факультет плодоовочівництва, екології та захисту рослин згідно з результатами державної атестації має право на підготовку кадрів за найвищим – четвертим рівнем акредитації і здійснює освітню діяльність на рівні світових стандартів.

Започаткований найстаріший факультет – плодоовочівництва, екології та захисту рослин – з часу заснування нашого університету як Головного училища садівництва в 1844 році.

Серед випускників факультету – відомі вчені та виробничники, державні діячі й парламентарі, заслужені працівники сільського господарства.

На п’яти кафедрах факультету – плодівництва і виноградарстваовочівництвабіологіїзахисту і карантину рослинекології та безпеки життєдіяльності створена багата традиціями наукова школа підготовки висококваліфікованих фахівців.

На факультеті навчаються студенти з різних регіонів України. Висока якість підготовки студентів передбачає гармонійне поєднання новітніх технологій навчання із впровадженням результатів наукових досліджень у навчальний процес. На базі факультету проводяться міжнародні та всеукраїнські науково-практичні конференції, обласні та регіональні семінари з актуальних питань сільськогосподарського виробництва. На кафедрах факультету працюють наукові студентські гуртки, проводяться олімпіади та конференції.

Навчання здійснюється за новими навчальними програмами, на сучасній матеріальній базі, з відповідним технічним обладнанням. Закладені різних конструкцій плодові насадження, колекційні ділянки овочевих, лікарських і рідкісних декоративних рослин, споруди закритого ґрунту. Створені наукові лабораторії з розсадництва, плодівництва, овочівництва закритого ґрунту, грибівництва, агроекології. Навчальною базою також є філії кафедр на виробництві та природоохоронних установах.

Студенти вивчають теорію та проводять наукові дослідження, спрямовані на розробку конкурентоспроможних технологій раціонального природокористування, вирощування плодових, овочевих культур відкритого і закритого ґрунту та лікарських рослин, інтегрованого захисту рослин від шкідників, хвороб і бур’янів.

Факультет плодоовочівництва, екології та захисту рослин підтримує зв’язки із зарубіжними навчальними закладами: Познанською, Варшавською, Люблінською рільничими академіями. Невід’ємною складовою підготовки фахівців є практика студентів за кордоном у спеціалізованих фермерських господарствах Німеччини, Франції, Польщі, Данії, Фінляндії.

Кращі студенти факультету отримують іменні стипендії, нагороджуються грошовими преміями, екскурсійними поїздками до історичних місць України.

Останні новини

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА ЗУСТРІЧ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ ОВОЧІВНИЦТВА З ВИПУСКНИКАМИ ШКІЛ ПЕРВОМАЙСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІЧитати повністю

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА ЗУСТРІЧ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ ОВОЧІВНИЦТВА З ВИПУСКНИКАМИ ШКІЛ ПЕРВОМАЙСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Викладачі кафедри овочівництва Уманського НУС разом із співробітниками Відділу доуніверситетської підготовки, продовжують плідно працювати з майбутніми абітурієнтами нашого університету.

Читати повністю

Участь в онлайн-вебінарі "Антикорупція та доброчесність"Читати повністю

Участь в онлайн-вебінарі "Антикорупція та доброчесність"

Викладачі кафедри овочівництво регулярно є учасниками заходів сприяння розвитку викладацької майстерності науково-педагогічних працівників Уманського національного університету садівництва. Так, згідно плану заходів на 2024 рік 12 березня 2024 року відбувся черговий онлайн-вебінар, тема якого «Антикорупція та доброчесність».

Читати повністю

Атестація здобувачів ОС «Магістр» спеціальності «Садівництво та виноградарство»Читати повністю

Атестація здобувачів ОС «Магістр» спеціальності «Садівництво та виноградарство»

Впродовж 13–19 грудня 2023 року відбулася підсумкова атестація студентів факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин денної та заочної форм навчання зі спеціальності 203 „Садівництво та виноградарство“ за ступенем вищої освіти "Магістр".

Читати повністю

Всі новини