29.03.2024

Участь співробітників кафедри овочівництва у Міжнародній науково-практичній конференції в ЛНУП

28 березня 2024 р. відбулась участь науково-педагогічних працівників кафедри овочівництва Уманського НУС у ІI Міжнародній науково-практичній конференції, присвяченої до 90-річчю від дня народження видатного селекціонера часнику, канд. с.-г., наук, доцента Ліщак Лідії Петрівни «Сучасні технології вирощування екологічно безпечної плодоовочевої продукції»

29.03.2024
Засідання студентського наукового гуртка кафедри овочівництваЧитати повністю

Засідання студентського наукового гуртка кафедри овочівництва

27 березня 2024 року відбулося чергове планове засідання студентського наукового гуртка кафедри овочівництва. Порядок денний передбачав обговорення тем наукових робіт студентів, посів насіння на розсаду культур, відповідно визначеної тематики.

Похід в кінотеатр - цікаво та корисноЧитати повністю

Похід в кінотеатр - цікаво та корисно

Студентське життя в Уманському національному університеті садівництва насичене подіями. Проте, окрім навчання, має бути час і на розваги. А що може бути приємнішим за похід з друзями в кінотеатр на перегляд фільму ?