19.10.2017
ЯК ЗНАЙТИ СВОЄ СПРАВЖНЄ ПОКЛИКАННЯ ?Читати повністю

ЯК ЗНАЙТИ СВОЄ СПРАВЖНЄ ПОКЛИКАННЯ ?

Питання вибору професії дуже важливе. Молоді люди в процесі самовизначення часто припускаються помилок, яких можна вчасно уникнути, допомагаючи майбутнім студентам зорієнтуватися у вирі професій та спеціальностей.

16.10.2017
Покрова – свято козацьке!Читати повністю

Покрова – свято козацьке!

14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці відзначається День захисника України водночас з Днем Українського козацтва.

07.10.2017
Зі святом, рідне місто !!!Читати повністю

Зі святом, рідне місто !!!

Колектив кафедри овочівництва долучився до святкування Дня міста Умань, яке відбулося 7 жовтня 2017 року

Знайомство з науковою бібліотекою Читати повністю

Знайомство з науковою бібліотекою

Наукова бібліотека – це сучасний науковий, культурно-освітній, інформаційний центр, що забезпечує реалізацію потреб користувачів у одержанні найновішої інформації, одночасно формує інформаційну культуру майбутніх спеціалістів, які будуть працювати в принципово нових умовах інформаційного суспільства

Ознайомча практика на дослідному полі кафедри овочівництваЧитати повністю

Ознайомча практика на дослідному полі кафедри овочівництва

Під час навчання студенти отримують достатній багаж знань, але практична робота є особливо корисною та цінною для їх засвоєння. Адже роботодавцям зазвичай потрібні ті, хто з головою пірне у виробничий процес, а молодій людині часто бракує практичних навичок.

29.09.2017

НОВІ НАУКОВІ НАДБАННЯ

Науковці Уманського національного університету садівництва отримали патенти на корисні моделі, зареєстровані в Державному реєстрі патентів України 28.08.2017 р.