26.09.2017
Сорт часнику Прометей отримав нагородуЧитати повністю

Сорт часнику Прометей отримав нагороду

В рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції «Технологічні аспекти вирощування часнику, інших цибулевих і сільськогосподарських рослин», яка відбулася на кафедрі овочівництва Уманського НУС 22 вересня 2017 року голова Асоціації виробників часнику України Володимир Власенко вручив нагороду власнику сорту часнику «Прометей» – Уманському національному університету садівництва та автору сорту – доктору сільськогосподарських наук, професору Віталію Лихацькому за найкращий показник урожайності часнику в 2017 році – 13т/га.

26.09.2017
ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ТЕХНОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ ВИРОЩУВАННЯ ЧАСНИКУ, ІНШИХ ЦИБУЛЕВИХ І СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ РОСЛИН» В УМАНСЬКОМУ НУСЧитати повністю

На кафедрі овочівництва 22 вересня 2017 року відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Технологічні аспекти вирощування часнику, інших цибулевих і сільськогосподарських рослин» за участі Асоціації виробників часнику України та провідних науковців і виробничників.

КНИГА - ДОРОГА ДО ЗНАНЬ  Читати повністю

КНИГА - ДОРОГА ДО ЗНАНЬ

Книга є невичерпним джерелом знань, надбаним людством протягом багатьох століть. Виховання в студентів культури читання та опрацювання літератури, любові до навчальної книги, розвиток навичок роботи з бібліотечним фондом, формування бібліотечно-бібліографічних знань – одне із найважливіших завдань, покладених як на колектив бібліотеки, так і на викладачів та кураторів.

09.09.2017
В ДОБРУ ПУТЬ, ПЕРШОКУРСНИКИ !!!Читати повністю

В ДОБРУ ПУТЬ, ПЕРШОКУРСНИКИ !!!

Колектив кафедри овочівництва став активним учасником святкових заходів з нагоди відзначення Дня університету, що відбулися 8 вересня 2017 року

28.08.2017
ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ Читати повністю

ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ