07.05.2022
ЗВІТ з виконання програми Норвегія-Україна «Домашнє овочівництво: від А до Я» Читати повністю

ЗВІТ з виконання програми Норвегія-Україна «Домашнє овочівництво: від А до Я»

З 2 по 6 травня 2022 р. в Уманському національному університеті садівництва проходили курси вивчення азів у вирощуванні овочів та набуття практичних навичок за програмою «Домашнє овочівництво: від А до Я». Заняття проходили щоденно з 10-ї ранку в онлайн форматі. Слухачі навчилися працювати системі Zoom.

25.12.2021
Відбувся захист кваліфікаційних робіт спеціальності 203 "Садівництво та виноградарство"Читати повністю

Результати роботи екзаменаційної комісії дають підставу зробити висновки про те, що професорсько-викладацький склад Уманського національного університету садівництва готує висококваліфікованих магістрів із садівництва та виноградарства, які володіють глибокими теоретичними знаннями і практичними навичками з присвоєної кваліфікації.