16.11.2021
Студентська олімпіада зі спеціальності 203 "Садівництво та виноградарство"Читати повністю

Студентська олімпіада зі спеціальності 203 "Садівництво та виноградарство"

На факультеті плодоовочівництва, екології та захисту рослин Уманського національного університету садівництва 15 листопада 2021 року відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 203 "Садівництво та виноградарство".

Вітання з днем народженняЧитати повністю

Вітання з днем народження

12 жовтня 2021 року свій День народження зустрів доктор сільськогосподарських наук, професор Віталій Іванович Лихацький. Колектив кафедри овочівництва щиро вітає Віталія Івановича та бажає міцного здоров"я

НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНА ВИХОВНА ГОДИНАЧитати повністю

НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНА ВИХОВНА ГОДИНА

13 жовтня 2021 р. зі студентами академічних груп 21-с та 21 мб-с проведено виховну годину, присвячену Дню українського козацтва та Дню захисника України.

День здоров"яЧитати повністю

День здоров"я

Уже стало доброю традицією на факультеті плодоовочівництва, екології та захисту рослин щороку в теплі осінні дні влаштовувати День здоров"я. В цей день студенти-першокурсники зі своїми кураторами ідуть в Білогрудівський ліс. Так було і цьогоріч.

Тиждень відкритих дверей на кафедрі овочівництва Читати повністю

Тиждень відкритих дверей на кафедрі овочівництва

Кафедра овочівництва долучилася до проведення Тижня відкритих дверей Уманського НУС. Нами було представлено виставкові експонати основних та малопоширених овочевих культур, насіння та мікрогріну. Викладачі кафедри детально розповіли абітурієнтам про спеціальності факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин.