Дегустація спаржіЧитати повністю

Дегустація спаржі

20 травня 2021 року на кафедрі овочівництва викладачі та студенти мали змогу продегустувати спаржу, вирощену на дослідних ділянках кафедри

З Днем вишиванки, Україно ! Читати повністю

З Днем вишиванки, Україно !

Колектив кафедри овочівництва приєднався до святкування Дня вишиванки та підтримав популяризацію вишитого етнічного одягу і вшанування українських традицій.

20.05.2021
Участь викладачів кафедри овочівництва в онлайн-вебінарі «Розроблення дистанційних курсів з використанням платформи Moodle»Читати повністю

Викладачі кафедри овочівництва 19 травня 2021 року були слухачами онлайн-вебінару «Розроблення дистанційних курсів з використанням платформи Moodle», який відбувся в рамках заходів сприяння розвитку викладацької майстерності науково-педагогічних працівників Уманського НУС

Конференція до 140-річчя від Дня народження В.І.ЕдельштейнаЧитати повністю

Конференція до 140-річчя від Дня народження В.І.Едельштейна

В.І.Едельштейн – один з ініціаторів організації вищої школи з плодоовочівництва. Його навчально-методичні розробки стали основою у підготовці висококваліфікованих фахівців-овочівників. Він почесний доктор університету ім. Гумбольдта у Німеччині, почесний доктор Інституту садівництва у Будапешті, почесний член ВАСГНІЛ, лауреат Державної премії, Герой Соціалістичної Праці, нагороджений двома орденами Леніна, орденом «Знак Пошани», медалями.