01.11.2016
Активний відпочинок студентів Читати повністю

Активний відпочинок студентів

У середині навчального семестру, гарно попрацювавши над результатами проміжної атестації, студенти 21-п групи вирішили виховну годину провести весело і активно – покататись на роликах.

31.10.2016
ХЕЛЛОВІН І УКРАЇНАЧитати повністю

ХЕЛЛОВІН І УКРАЇНА

Викладачі кафедри овочівництва та студенти 51-тзгм групи факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин приєдналися до святкування Хелловіна. Для когось Хелловін – це можливість стати казковим чудернацьким створінням і повеселитися з друзями. А хтось вважає, що це «диявольське святкування», яке не повинне з'являтись в українців. Що ж, у кожного своя думка на цей рахунок. Але яке ж все таки відношення Хелловін має до України?

14.10.2016
Вітаємо з нагородою !!!Читати повністю

Вітаємо з нагородою !!!

Першого жовтня 2016 року з нагоди святкування 400-річчя першої писемної згадки про місто Умань Почесною грамотою Черкаської обласної державної адміністрації за вагомі трудові здобутки, багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток міста, активну громадянську позицію нагороджено кандидата сільськогосподарських наук, доцента кафедри овочівництва Зою Ковтунюк.

02.10.2016
Вітаємо з днем працівника освіти !!!Читати повністю

Вітаємо з днем працівника освіти !!!

Шановні колеги – працівники освіти, ветерани педагогічної праці та молоді педагоги! Дозвольте у наше професійне свято привітати вас від усієї душі! Прийміть найтепліші та щирі вітання з професійним святом – Днем працівника освіти !

02.10.2016
В 2016 році славетному місту Умань виповнюється 400 років! Колектив кафедри овочівництва долучився до святкування цієї визначної події.Читати повністю

Першого жовтня 2016 року уманці та гості міста відзначали 400-річчя з часу першої писемної згадки про м.Умань. Колектив кафедри овочівництва долучився до святкування цієї визначної події.

22.09.2016
Колектив кафедри овочівництва долучився до святкування 172-ї річниці від часу заснування Уманського національного університету садівництва!Читати повністю

22 вересня 2016 року колектив кафедри овочівництва долучився до святкування 172-ї річниці від часу заснування Уманського національного університету садівництва!