18.12.2023
Атестація здобувачів ОС «Магістр» спеціальності «Садівництво та виноградарство»Читати повністю

Атестація здобувачів ОС «Магістр» спеціальності «Садівництво та виноградарство»

Впродовж 13–19 грудня 2023 року відбулася підсумкова атестація студентів факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин денної та заочної форм навчання зі спеціальності 203 „Садівництво та виноградарство“ за ступенем вищої освіти "Магістр".

18.12.2023
Вітаємо переможців І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 203 "Садівництво та виноградарство"Читати повністю

Нещодавно на факультеті плодоовочівництва, екології та захисту рослин Уманського національного університету садівництва відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 203 "Садівництво та виноградарство". Мета олімпіади – підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошук обдарованої студентської молоді, стимулювання її творчої праці, активізації науково-дослідної роботи.

Захист звітів аспірантівЧитати повністю

Захист звітів аспірантів

14 грудня 2023 року на розширеному засіданні кафедри овочівництва було заслухано звіти за перше півріччя 2023-2024 навчального року здобувачів освіти третього рівня підготовки (доктор філософії).

Допомагаємо ЗСУ разомЧитати повністю

Допомагаємо ЗСУ разом

У цей непростий час кожен українець допомагає ЗСУ тим, чим може. Що можемо зробити ми – це допомогти фінансово або у плетінні маскувальних сіток. Тому, викладачі кафедри овочівництва Уманського національного університету садівництва ніколи не залишаються осторонь, коли потрібно допомогти ЗСУ.

Радіодиктант національної єдностіЧитати повністю

Радіодиктант національної єдності

Щороку до Дня української писемності та мови в Україні проходить радіодиктант національної єдності. Щоразу до цієї Всеукраїнської акції активно долучається колектив кафедри овочівництва Уманського національного університету садівництва.

24.10.2023
Засідання круглого столу до 150-річчя від дня народження Софронова М.Є. Читати повністю

Засідання круглого столу до 150-річчя від дня народження Софронова М.Є.

24 жовтня 2023 року в кабінеті-музеї овочівництва ім. С.М. Вуколова було проведено засідання круглого столу до 150-річчя від дня народження Софронова М.Є. – директора Уманського училища садівництва і землеробства (1908–1910 рр) та першого завідувача кафедри овочівництва після реорганізації у 1929 році.