Остання редакція: 03 листопада 2016

Викладачі кафедри овочівництва – члени спеціалізованої вченої ради К 74.844.04

22 березня 2016 року відбулося чергове засідання спеціалізованої вченої ради К 74.844.04, до складу якої входять викладачі кафедри овочівництва, а саме доктор с.-г. н., професор В.І. Лихацький, доценти З.І. Ковтунюк, С.В. Щетина, В.В. Кецкало. Очолює спеціалізовану вчену раду завідувач кафедри овочівництва Уманського НУС, доктор с.-г. н., професор О.І. Улянич.

22 березня 2016 року відбувся захист дисертації Тимошенко Ольги Василівни на тему «Селекційно-генетична оцінка вихідного матеріалу пшениці м’якої озимої за господарсько-цінними ознаками», представленої на здобуття наукового ступеня кандидата сільськогосподарських наук за спеціальністю 06.01.05 – селекція і насінництво.

Члени спеціалізованої вченої ради відзначили високу якість виступу дисертантки, вільне володіння матеріалом та побажали їй реалізації подальших наукових задумів і професійного зростання, а опоненти підкреслили високий рівень організації роботи спеціалізованої вченої ради.