Остання редакція: 03 листопада 2016

Активний відпочинок студентів

У середині навчального семестру, гарно попрацювавши над результатами проміжної атестації, студенти 21-п групи вирішили виховну годину провести весело і активно – покататись на роликах. Користь від катання на роликах полягає в поєднанні рухів і тренуванні м'язів сідниць і гомілки. Ці тренування сприятливо позначаються на роботі серцево-судинної системи, при цьому задіяні всі ножні м'язи, які абсолютно неможливо залучити в тренувальний процес, займаючись якими видами спорту. Балансування тілом при катанні розвиває м'язи живота і спини та зміцнює плечовий пояс, а повороти сприяють прекрасному розвитку координації руху. Після катання на роликах у студентів покращився настрій і підвищився заряд бадьорості, що вкрай важливо для продовження навчання і вирішення інших життєвих питань.

Всі на ролики! Доброго і міцного здоров’я!!!

Куратор 21-п групи Воробйова Н.В.