Остання редакція: 07 березня 2019

Хто зверху? Хлопці зверху!

Настав перший місяць весни. Яскравіше і тепліше світить сонце. Воно дедалі вище підіймається над горизонтом. Спадає з землі снігова ковдра. Усе в природі оновлюється, відроджується до нового життя. Ще можуть бути морози, хуртовини, ожеледиця та повітря в березні вже пахне весною.

Пробудження справжньої теплої, квітучої весни традиційно асоціюється зі святом 8 Березня, тому з нагоди Міжнародного жіночого дня студенти 41 п групи спеціальності "Садівництво та виноградарство" факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин Уманського національного університету садівництва провели цікаву виховну годину. Відбувались змагання з боулінгу під гаслом «Хто зверху?». Була запекла боротьба команди хлопців проти команди дівчат. Сили були нерівними, але тендітні дівчата, намагалися триматися на рівні. Проте чоловіча сила, впевненість і наполегливість взяли верх! Весело проведений час та боротьба між двома командами відкрила другий семестр виховних годин.

По завершенню гри хлопці привітали одногрупниць з прийдешнім святом 8 Березня. Побажали дівчатам бути завжди юними, красивими, ніжними, чуйними, енергійними, здоровими, оточеними ніжністю та турботою.

Староста групи В.І. Сигидюк

Куратор Н.В. Воробйова