Остання редакція: 03 листопада 2016

Відбулася підсумкова атестація здобувачів вищої освіти за ступенем «Магістр» денної форми навчання

22 та 23 лютого 2016 р. відбулася підсумкова атестація (захист дипломної роботи) здобувачів вищої освіти за ступенем «Магістр» за спеціальністю 8.09010104 „Плодоовочівництво і виноградарство“. Екзаменаційна комісія всебічно проаналізувала представлені наукові роботи, детально ознайомилась з їх змістом, якістю оформлення та відмітила високий рівень підготовки магістрів, здатність їх вирішувати практичні завдання в нових умовах господарювання.

Розподіл дипломних робіт за кафедрами факультету склався так:

Дипломників

всього

% від загальної кількості

1.

Плодівництва і виноградарства

63,2

2.

Овочівництва

15,7

3.

Овочівництва + захисту і карантину рослин

21,1

Відмінні знання і зрілість як фахівця продемонстрували студенти

Гудзікевич П.В., Ставецька Т.Ю., Скрипник В.В., Сокольвак В.В., Чередник А.Ю., Шемчук В.В., Шклярук М.В., Яцура Ю.В.

Рішенням екзаменаційної комісії за результатами захисту дипломних робіт 19 випускникам 2016 року факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин, які в повному обсязі виконали навчальний план за спеціальністю 8.09010104 „Плодоовочівництво і виноградарство” ОКР „Магістр” і успішно захистили дипломні роботи, присвоїти кваліфікацію „Дослідник з плодоовочівництва і виноградарства” з видачею їм диплома встановленого зразка.

Диплом з відзнакою отримали Ставецька Тетяна Юріївна та Яцура Юрій Вікторович.

Вікторія Кецкало

секретар екзаменаційної комісії,