Остання редакція: 22 листопада 2018

СВІТЛА ЮВІЛЕЙНА ДАТА НА ЖИТТЄВОМУ КАЛЕНДАРІ

4 липня народилася прекрасна жінка з гарячим серцем і безмежною добротою в душі – Зоя Іванівна Ковтунюк. Важко знайти в нашому колективі людину, яка б її не знала – яскраву, творчу, ділову, сучасну, енергійну, чуйну, дуже порядну, щиру, надзвичайно доброзичливу, чарівну, красиву жінку, завжди акуратну в роботі, відповідальну, працьовиту, пунктуальну та привітну. Сьогодні Зоя Іванівна Ковтунюк – провідний доцент кафедри овочівництва, невтомна трудівниця, яка встигає займатися науково-педагогічною діяльністю, здійснювати керівництво дипломними роботами студентів та дисертаційною роботою аспіранта, втілювати в життя творчі задуми і дарувати добро людям.

Вельмишановна Зоє Іванівно!

Дорога наша колего, гарна і мудра, добра і чуйна! Сердечно вітаючи Вас зі світлим ювілеєм, хочеться сказати чимало теплих і добрих слів. В радісне і світле свято бажаємо Вам щасливого сьогодні і радісного завтра, красивих мрій і їх здійснення! Хай кожен день повниться веселим і милим відчуттям, гарним настроєм, душевними зустрічами і плідною працею! Щастя і радощів у домівку, здоров’я і благополуччя родині, натхнення і творчості для душі! Хай сонце заглядає у вікна, а щастя в серце! Бажаємо Вам світитися від щастя, сяяти здоров’ям, пити нектар любові, отримувати сповна всі блага, які здатний подарувати цей світ, насолоджуватися виконанням бажань, радіти кожному дню, зачаровувати своєю красою, досягати неможливого, жити, творити, любити і перемагати! Завжди! Життя як велика ріка, тому бажаємо Вашому човну легко проходити пороги труднощів, не втратити керування у водоверті буденності й обов’язково допливти до водоспаду щастя. І найголовніше – залишатися такою ж природною, чуйною і привабливою!

З повагою колектив кафедри овочівництва