Остання редакція: 20 березня 2018

ЯК ЗНАЙТИ СВОЄ СПРАВЖНЄ ПОКЛИКАННЯ ?

Улянич О.І. та Сорока Л.В. біля школи №1 м.Ладижин Вінницької області

Питання вибору професії дуже важливе. Молоді люди в процесі самовизначення часто припускаються помилок, яких можна вчасно уникнути, допомагаючи майбутнім студентам зорієнтуватися у вирі професій та спеціальностей. Скоро учні випускних класів отримають атестати і доведеться приймати рішення щодо свого майбутнього. Адже можна піти у вищий навчальний заклад та здобути корисні знання й розширити свій кругозір, піти в коледж та здобути практичні фахові навички та досвід, якого бракує іншим, чи відразу влаштуватись на роботу й відчути незалежність від батьківського гаманця. То який шлях обрати? У цьому школярам м. Ладижин Вінницької області допомогли визначитися викладачі кафедри овочівництва. Завідувач кафедри – доктор с.-г. н., професор Олена Улянич та викладач Людмила Сорока розповіли майбутнім випускникам про Уманський національний університет садівництва, його факультети, спеціальності та перспективи після навчання в даному закладі. Учнів ознайомили із загальними умовами вступу до університету та запросили на День відкритих дверей, щоб вони на власні очі змогли побачити один із найстаріших аграрних ВНЗ України.