Остання редакція: 30 листопада 2017

Результати 1 туру Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності Плодоовочівництво і виноградарство

Члени комісії

На факультеті плодоовочівництва, екології та захисту рослин 30 листопада 2017 року відбувся перший тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Плодоовочівництво та виноградарство" згідно наказу Міністерства освіти і науки України «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у  2017-2018 навчальному році». Учасниками олімпіади стали 21 студент 4 та 5 курсів факультету.

Учасники олімпіади отримали завдання з 5 блоків - плодівництва, розсадництва, овочівництва, виноградарства та захисту рослин. Більшість студентів успішно виконали завдання та продемонстрували ґрунтовні знання з питань спеціальності.

Перемогу здобули:

I місце        – Іщенко Вікторія Анатоліївна 11мс група

ІІ місце      – Вовк Анатолій Леонідович 21кс група

ІІІ місце     – Трушев Іван Михайлович 42-п група, Скрипніченко Валерій Олександрович 42-п група

Вітаємо переможців та дякуємо всім учасникам олімпіади за активну участь. Переможців у 1 турі члени комісії олімпіади рекомендують до участі в ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади !

Секретар В.В.Кецкало