Остання редакція: 04 жовтня 2019

Уманському НУС присвячено пам`ятну медаль

Національний банк України випустив пам`ятну медаль, присвячену одному з найстаріших закладів вищої освіти України – Уманському національному університету садівництва. Освітні витоки університету беруть свій початок у 1844 році, коли в Одесі було засноване Головне училище садівництва, яке згодом перевели до Умані, у місцевість традиційного садівництва. Завданням училища було готувати висококваліфікованих садівників і досвідчених науковців у галузі садівництва. Нині це відомий аграрний освітній заклад із багатими традиціями, унікальною історією, потужний навчально-науково-виробничий комплекс із широким спектром цікавих і популярних на ринку праці спеціальностей.

На аверсі медалі розміщено малий Державний Герб України з написом УКРАЇНА 2019, у центрі – будівля університету, на тлі якої – дзеркальний абрис студента та зображення рослин та напис «УМАНСЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТУ САДІВНИЦТВА 175 РОКІВ». На реверсі медалі розміщено стилізовану композицію, що символізує мистецтво садівника, який із любов’ю вирощує сад.

Роздрібна ціна медалі 46 грн.

Вікторія Кецкало

доцент кафедри