Остання редакція: 03 листопада 2016

Вітаємо з присвоєнням кваліфікації „Дослідник з плодоовочівництва і виноградарства”

25 та 26 травня 2016 р. відбулася підсумкова атестація (захист дипломної роботи) здобувачів вищої освіти за ступенем «Магістр» за спеціальністю 8.09010104 „Плодоовочівництво і виноградарство“ заочної форми навчання. Екзаменаційна комісія всебічно проаналізувала представлені наукові роботи, детально ознайомилась з їх змістом, якістю оформлення та відмітила високий рівень підготовки магістрів.

Розподіл дипломних робіт за кафедрами факультету склався так:

Дипломників

% від загальної кількості

1.

Овочівництва

6

30

2.

Плодівництва і виноградарства

25

3.

Овочівництва + біології

1

4.

Овочівництва + захисту і карантину рослин

25

5.

Плодівництва і виноградарства + біології

1

6.

Плодівництва і виноградарства + захисту і карантину рослин

2

10

20

100

Рішенням екзаменаційної комісії за результатами захисту дипломних робіт 20 випускникам 2016 року факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин, які в повному об'ємі виконали навчальний план за спеціальністю 8.09010104 „Плодоовочівництво і виноградарство” ОКР „Магістр” і успішно захистили дипломні роботи, присвоїти кваліфікацію „Дослідник з плодоовочівництва і виноградарства” з видачею їм диплома встановленого зразка.

Диплом з відзнакою отримали:

Бондаренко Тетяна Василівна

Попроцька Вікторія Миколаївна

Синенко Оксана Віталіївна

Рекомендовані до навчання в аспірантурі Бондаренко Тетяна Василівна та Богуславський Михайло Сергійович

Вікторія Кецкало

секретар екзаменаційної комісії,