+38 (04744) 3-40-82
Меню
Остання редакція: 18 грудня 2018

Захист дипломних робіт на факультеті плодоовочівництва, екології та захисту рослин

Атестація студентів факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин заочної форми навчання за спеціальністю 203 „Садівництво та виноградарство“ рівнем вищої освіти "Магістр" проводилась 17 та 18 грудня 2018 року.

Екзаменаційна комісія була створена на підставі затверджених списків складів екзаменаційних комісій та наказом ректора № 01-05/431 від 5 жовтня 2018 року та призначена в такому складі:

 

1.

ЯЦЕНКО

АНАТОЛІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ

голова екзаменаційної комісії, завідувач кафедри рослинництва Уманського національного університету садівництва, професор, д. с.-г. н.

2.

ЩЕТИНА

СЕРГІЙ ВАСИЛЬОВИЧ

декан факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин, доцент кафедри овочівництва, к. с.-г. н.

3.

ЗАМОРСЬКИЙ

ВОЛОДИМИР

ВАСИЛЬОВИЧ

професор кафедри плодівництва і виноградарства, д. с.-г. н

4.

УЛЯНИЧ

ОЛЕНА

ІВАНІВНА

завідувач кафедри овочівництва, професор, д. с.-г. н.

 

Екзаменаційна комісія всебічно проаналізувала представлені наукові роботи, детально ознайомилась із змістом всіх дипломних робіт та якістю їх оформлення. Загалом екзаменаційна комісія відмічає достатній рівень підготовки фахівців для виконання професійних завдань відповідно до сучасних вимог сільськогосподарського виробництва.

Рішенням екзаменаційної комісії за результатами захисту дипломних робіт 19 випускникам 2018 року факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин, які в повному обсязі виконали навчальний план за спеціальністю 203 „Садівництво та виноградарство“ ОР „Магістр” і успішно захистили дипломні роботи, присвоїти кваліфікацію „Магістр із садівництва та виноградарства” з видачею їм диплома встановленого зразка. Загалом екзаменаційна комісія відмічає достатній рівень підготовки фахівців даного профілю.

Диплом з відзнакою отримали: Дзвониська Наталія Володимирівна та Шахворост Людмила Олексіївна.

 

Секретар екзаменаційної комісії

доцент кафедри овочівництва В.В.Кецкало