Остання редакція: 13 січня 2016

Навчально-наукова лабораторія овочівництва закритого грунту

Лабораторію створено як структурний підрозділ кафедри овочівництва наказом ректора Уманського НУС від 24 жовтня 2013 року.

Основними завданнями лабораторії є:

• проведення на високому науковому, методичному і технічному рівнях лабораторно-практичних занять зі студентами за напрямом підготовки „Агрономія”, спеціальностей „Технологія закритого ґрунту”, „Плодоовочівництво і виноградарство” та „Садово-паркове господарство”;
  • сприяння виконанню наукової роботи студентів, аспірантів та викладачів;
  • сприяння підвищенню якості підготовки фахівців з агрономії та овочівництва закритого ґрунту завдяки реалізації практичної і творчої складових змісту навчання;
  • систематичне оновлення та удосконалення навчально-лабораторної бази, технічних засобів навчання, комп’ютеризації та інформатизації навчального процесу;
  • створення на робочих місцях безпечних умов праці відповідно до вимог чинного законодавства.

Лабораторія розміщується у закріпленій за нею аудиторії №83 Уманського НУС. Робоче місце викладача обладнане демонстраційним столом та аудиторною дошкою, пристосуванням для використання технічних засобів навчання тощо. Лабораторія обладнана навчально-наочними посібниками, технічними засобами навчання, сушильною шафою, секційними шафами для збереження приладів, посуду, інструментів та навчально-наочного обладнання, теплицею „Флора” для вирощування розсади.

У наявності лабораторії є сучасні прилади та обладнання:

РН-300 – цифровий прилад для вимірювання основних параметрів ґрунту (рН, вологості, температури, освітленості).

AR 847 – цифровий гігрометр з виносним датчиком для вимірювання температури та вологості навколишнього середовища.

AR 816 – цифровий термоанемометр для вимірювання швидкості та температури повітряного потоку.

AR 823 – цифровий люксметр для вимірювання освітленості в діапазоні 1…1000000 люкс.

GO1 – BЗОС – настінний монітор-контролер СО2 і температури.

АР-2 – удосконалений прилад для вимірювання електропровідності води.

РН-602 – прилад високої точності для вимірювання рН-концентрації вільних іонів водню у воді та температури повітря.

WZ-109A – оптичний рефрактометр для вимірювання цукру в соках, напоях, сиропах, джемах, медові, концентрованому молоці та інших рідких і в’язких цукромістких середовищах.