01.03.2018
Вітаємо з отриманням дипломів магістрів спеціальності 203 "Садівництво та виноградарство"Читати повністю

28 лютого 2018 року на факультеті плодоовочівництва, екології та захисту рослин Уманського національного університету садівництва відбулася урочиста церемонія вручення випускникам дипломів магістрів. Це визначна подія, адже випускний – це остаточне підбиття підсумків роботи викладачів та студентів, урочисте оприлюднення результатів їхньої спільної плідної праці.

24.02.2018
Міжнародна виставка "Агро-Весна 2018" Читати повністю

Міжнародна виставка "Агро-Весна 2018"

Впродовж 21-23 лютого 2018 року в Києві у Міжнародному Виставковому Центрі відбулась Міжнародна виставка «Агро-Весна 2018». Співробітники кафедри овочівництва не залишились байдужими до даного заходу і теж побували на цьому аграрному святі.

23.02.2018
МОЛОДЬ, ЗА ЯКОЮ МАЙБУТНЄЧитати повністю

МОЛОДЬ, ЗА ЯКОЮ МАЙБУТНЄ

23 лютого 2018 року аспірант кафедри овочівництва Ігор Діденко представив на попередній розгляд дисертаційну роботу на тему "Оптимізація технології вирощування селери черешкової у Правобережному Лісостепу України" на здобуття наукового ступеня кандидата сільськогосподарських наук за спеціальністю 06.01.06 – овочівництво.

18.02.2018
Вітаємо з присвоєнням освітнього рівня "Магістр"Читати повністю

Вітаємо з присвоєнням освітнього рівня "Магістр"

На факультеті плодоовочівництва, екології та захисту рослин відбулася підсумкова атестація здобувачів вищої освіти за ступенем «Магістр» денної форми навчання

23.01.2018
ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ !!!Читати повністю

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ !!!

23 січня День народження святкує Олена Іванівна Улянич – доктор с.-г. н., професор, зав. каф. овочівництва Уманського НУС.

29.11.2017
Результати 1 туру Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності  Плодоовочівництво і виноградарствоЧитати повністю

Результати 1 туру Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності Плодоовочівництво і виноградарство

На факультеті плодоовочівництва, екології та захисту рослин 30 листопада 2017 року відбувся перший тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Плодоовочівництво та виноградарство". Учасниками олімпіади стали 21 студент 4 та 5 курсів факультету.