30.04.2018
Практичний тур з овочівництва в рамках Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Садівництво і виноградарство»Читати повністю

В колисці української академічної школи садівництва – Уманському національному університеті садівництва 24–26 квітня 2018 року відбулася Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Садівництво і виноградарство». Учасниками змагання за звання переможця стали студенти шести вищих навчальних аграрних закладів України – НУБіП (м. Київ), Білоцерківського НАУ, Львівського НАУ, Таврійського ДАТУ, Уманського НУС та Харківського НАУ.

30.04.2018
Секційне засідання кафедри овочівництва Всеукраїнської студентської наукової конференціїЧитати повністю

25 квітня 2018 року відбулось секційне засідання кафедри овочівництва Всеукраїнської студентської наукової конференції, приуроченої 215-річчю від дня народження О.Д.Нордмана. На засіданні були присутні студенти ІІІ-ІV курсу, магістри, аспіранти, викладачі кафедри.

День відкритих дверейЧитати повністю

День відкритих дверей

19 квітня 2018 року Уманський національний університет садівництва гостинно відчинив свої двері для гостей – учнів випускних класів м. Умань. Корпус №1 Національного університету садівництва заповнили майбутні абітурієнти. До університету вони прийшли для того, щоб ознайомитися з його факультетами та дізнатися про особливості майбутньої вступної кампанії.

05.04.2018
Відбулося чергове засідання наукового студентського гуртка кафедри овочівництва. Читати повністю

Відбулося чергове засідання наукового студентського гуртка кафедри овочівництва. На порядку денному стояло питання підготовки студентів дипломників кафедри до студентської наукової конференції: розглянуто вимоги до написання статей у збірник студентських наукових праць, їх структура. Обговорювали порядок представлення доповідей та презентаційних матеріалів під час засідання секції овочівництва.

Профорієнтаційна робота кафедри овочівництваЧитати повністю

Профорієнтаційна робота кафедри овочівництва

Питання вибору професії дуже важливе. Молоді люди в процесі самовизначення часто припускаються помилок, яких можна вчасно уникнути, допомагаючи майбутнім студентам зорієнтуватися у вирі професій та спеціальностей.

01.03.2018
Вітаємо з отриманням дипломів магістрів спеціальності 203 "Садівництво та виноградарство"Читати повністю

28 лютого 2018 року на факультеті плодоовочівництва, екології та захисту рослин Уманського національного університету садівництва відбулася урочиста церемонія вручення випускникам дипломів магістрів. Це визначна подія, адже випускний – це остаточне підбиття підсумків роботи викладачів та студентів, урочисте оприлюднення результатів їхньої спільної плідної праці.