22.06.2017
Вітаємо з присвоєнням ОР «Бакалавр» !!!Читати повністю

Вітаємо з присвоєнням ОР «Бакалавр» !!!

На факультеті плодоовочівництва, екології та захисту рослин відбулася підсумкова атестація здобувачів вищої освіти за ступенем „Бакалавр” напряму підготовки 6.090101 „Агрономія” за ознаками спеціальності „Плодоовочівництво і виноградарство“ заочної (19 та 20 червня 2017 року) та денної (21 та 22 червня 2017 року) форми навчання.

15.06.2017
Вітаємо спеціалістів з плодоовочівництва та виноградарства !!!Читати повністю

Вітаємо спеціалістів з плодоовочівництва та виноградарства !!!

На факультеті плодоовочівництва, екології та захисту рослин відбулася підсумкова атестація здобувачів вищої освіти за ступенем «Спеціаліст» денної форми навчання

25.05.2017
На факультеті плодоовочівництва, екології та захисту рослин відбулася підсумкова атестація здобувачів вищої освіти за ступенем «Магістр» заочної форми навчанняЧитати повністю

24 та 25 травня 2017 р. відбулася підсумкова атестація (захист дипломної роботи) здобувачів вищої освіти заочної форми навчання за ступенем «Магістр» за спеціальністю 8.09010104 „Плодоовочівництво і виноградарство“.

05.04.2017
Секційне засідання на кафедрі овочівництва Всеукраїнської студентської наукової конференції, приуроченій 160-річчю від дня народження В.В. ПашкевичаЧитати повністю

5 квітня 2017 року на кафедрі овочівництва відбулося секційне засідання Всеукраїнської студентської наукової конференції, приуроченій 160-річчю від дня народження видатного садівника В.В. Пашкевича. Учасниками конференції стали студенти 4–6 курсів спеціальностей «Плодоовочівництво і виноградарство» і «Технології закритого ґрунту» та викладачі кафедри.

31.03.2017
Участь студентів у виставці «Наукові здобутки викладачів і аспірантів УНУС на сторінках періодичних видань»Читати повністю

30 березня 2017 року студенти 51згм групи разом з куратором З.І. Ковтунюк відвідали виставку-перегляд «Наукові здобутки викладачів і аспірантів УНУС на сторінках періодичних видань, одержаних Науковою бібліотекою у 2016 році».

Живи,Тарасове слово !!!Читати повністю

Живи,Тарасове слово !!!

Місяць березень належить споминам про найбільшого українського генія -- Тараса Григоровича Шевченка ! Щороку Україна вшановує пам'ять свого видатного сина -- геніального поета та художника.