ХЕЛЛОВІН І УКРАЇНАЧитати повністю

ХЕЛЛОВІН І УКРАЇНА

Викладачі кафедри овочівництва та студенти 51-тзгм групи факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин приєдналися до святкування Хелловіна. Для когось Хелловін – це можливість стати казковим чудернацьким створінням і повеселитися з друзями. А хтось вважає, що це «диявольське святкування», яке не повинне з'являтись в українців. Що ж, у кожного своя думка на цей рахунок. Але яке ж все таки відношення Хелловін має до України?

14.10.2016
Вітаємо з нагородою !!!Читати повністю

Вітаємо з нагородою !!!

Першого жовтня 2016 року з нагоди святкування 400-річчя першої писемної згадки про місто Умань Почесною грамотою Черкаської обласної державної адміністрації за вагомі трудові здобутки, багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток міста, активну громадянську позицію нагороджено кандидата сільськогосподарських наук, доцента кафедри овочівництва Зою Ковтунюк.

02.10.2016
Вітаємо з днем працівника освіти !!!Читати повністю

Вітаємо з днем працівника освіти !!!

Шановні колеги – працівники освіти, ветерани педагогічної праці та молоді педагоги! Дозвольте у наше професійне свято привітати вас від усієї душі! Прийміть найтепліші та щирі вітання з професійним святом – Днем працівника освіти !

02.10.2016
В 2016 році славетному місту Умань виповнюється 400 років! Колектив кафедри овочівництва долучився до святкування цієї визначної події.Читати повністю

Першого жовтня 2016 року уманці та гості міста відзначали 400-річчя з часу першої писемної згадки про м.Умань. Колектив кафедри овочівництва долучився до святкування цієї визначної події.

22.09.2016
Колектив кафедри овочівництва долучився до святкування 172-ї річниці від часу заснування Уманського національного університету садівництва!Читати повністю

22 вересня 2016 року колектив кафедри овочівництва долучився до святкування 172-ї річниці від часу заснування Уманського національного університету садівництва!

05.09.2016
Кафедрі овочівництва 95 років !!! Читати повністю

Кафедрі овочівництва 95 років !!!

21 вересня 2016 року на кафедрі овочівництва відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Овочівництво України: історія, традиції, перспективи», присвячена 95-й річниці створення кафедри.