20.06.2024
Всеукраїнська науково-практична конференція “Науково-технологічне та методичне забезпечення виробництва екологічної, конкурентоспроможної сільськогосподарської продукції в сучасних умовах” Читати повністю

Щорічна Всеукраїнська науково-практична конференція “Науково-технологічне та методичне забезпечення виробництва екологічної, конкурентоспроможної сільськогосподарської продукції в сучасних умовах” відкрила роботу пленарного засідання 20 червня 2024 року на кафедрі овочівництва Уманського НУС.

20.06.2024
Завершення підсумкової атестації за спеціальністю 203 "Садівництво та виноградарство"Читати повністю

Впродовж 10–20 червня 2024 року здійснювалася підсумкова атестація студентів факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин денної та заочної форм навчання спеціальності 203 „Садівництво та виноградарство“ за ступенем вищої освіти «Молодший бакалавр» та "Бакалавр".

Захист звітів аспірантівЧитати повністю

Захист звітів аспірантів

13–14 червня 2024 року на розширеному засіданні кафедри овочівництва відбулася атестація здобувачів третього рівня вищої освіти – доктор філософії. На засіданні було заслухано річні звіти науково-дослідної роботи за 2023–2024 н.р.

Органічне виробництво – перспективи для молодіЧитати повністю

Органічне виробництво – перспективи для молоді

Студенти освітньої програми «Овочівництво» спеціальності 203 «Садівництво, плодоовочівництво та виноградарство» освітнього ступеня «Магістр» та науково-педагогічні працівники кафедри овочівництва стали учасниками конкурсу студентських робіт з органічного агровиробництва та маркетингу органічної продукції на тему: «Органічне виробництво – перспективи для молоді»

29.04.2024
Секційне засідання Всеукраїнської студентської наукової конференції на кафедрі овочівництваЧитати повністю

Наукова студентська конференція, присвячена 160-річчю від дня народження видатного науковця у галузі біологічних наук, професора Йозефа ПАЧОСЬКОГО відбулася 25 квітня в Уманському національному університеті садівництва. 26 квітня 2024 року відбулося секційне засідання Всеукраїнської студентської наукової конференції на кафедрі овочівництва.