Атестація здобувачів вищої освіти за ступенем „Бакалавр” Читати повністю

Атестація здобувачів вищої освіти за ступенем „Бакалавр”

20 та 21 червня 2018 р. відбулася атестація (проведення підсумкового екзамену) здобувачів вищої освіти за ступенем „Бакалавр” напряму підготовки 6.090101 „Агрономія” за ознаками спеціальності „Плодоовочівництво і виноградарство“ та за спеціальністю 203 „Садівництво та виноградарство” (зі скороченим терміном навчання на основі ОКР «Молодший спеціаліст») денної форми навчання.

19.06.2018
Огляд дослідних ділянок кафедри овочівництваЧитати повністю

Огляд дослідних ділянок кафедри овочівництва

В Уманському національному університеті садівництва відбувся щорічний традиційний огляд дослідів кафедр згідно з науково-дослідною тематикою та програмами навчального закладу. Під час демонстрації дослідів було проведено огляд дослідних ділянок овочевих, польових та декоративних культур, ягідників, садів і селекційних посівів.

19.06.2018
Атестація здобувачів вищої освіти за ступенем „Бакалавр” напряму підготовки 6.090101 „Агрономія” за ознаками спеціальності „Плодоовочівництво і виноградарство“ Читати повністю

18 червня 2018 р. відбулася атестація (проведення підсумкового екзамену) здобувачів вищої освіти за ступенем „Бакалавр” напряму підготовки 6.090101 „Агрономія” за ознаками спеціальності „Плодоовочівництво і виноградарство“ заочної форми навчання.

31.05.2018
ЗАХИСТ КАНДИДАТСЬКОЇ ДИСЕРТАЦІЇЧитати повністю

ЗАХИСТ КАНДИДАТСЬКОЇ ДИСЕРТАЦІЇ

31 травня 2018 року на засіданні спеціалізованої вченої ради К 74.844.04 в Уманському НУС Ігор Анатолійович представив на прилюдний розгляд дисертаційну роботу на тему "Оптимізація технології вирощування селери черешкової у Правобережному Лісостепу України" на здобуття наукового ступеня кандидата сільськогосподарських наук за спеціальністю 06.01.06 – овочівництво.

30.05.2018
НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ НА КАФЕДРІ ОВОЧІВНИЦТВАЧитати повністю

НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ НА КАФЕДРІ ОВОЧІВНИЦТВА

На кафедрі овочівництва 30 травня 2018 року відбулася Міжнародна науково-практична конференція "Технологічні аспекти вирощування часнику, цибулевих і сільськогосподарських культур: сучасний погляд та інновації" за участі ГО "Асоціація виробників часнику України", науковців та виробничників.

22.05.2018
Відбулася підсумкова атестація здобувачів вищої освіти за ступенем «Магістр» Читати повністю

Відбулася підсумкова атестація здобувачів вищої освіти за ступенем «Магістр»

Впродовж 21–22 травня 2018 р. відбулася підсумкова атестація (захист дипломної роботи) здобувачів вищої освіти за ступенем «Магістр» за спеціальністю 203 „Садівництво та виноградарство“.