15.06.2022
ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ НА КАФЕДРІ ОВОЧІВНИЦТВАЧитати повністю

ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ НА КАФЕДРІ ОВОЧІВНИЦТВА

15 червня 2022 року на кафедрі овочівництва проведено Всеукраїнську науково-практичну конференцію на тему: Науково-технологічне та методичне забезпечення виробництва екологічної, конкурентоспроможної сільськогосподарської продукції в сучасних умовах.

02.06.2022
Секційне засідання кафедри овочівництва Всеукраїнської  студентської наукової конференції Читати повністю

Секційне засідання кафедри овочівництва Всеукраїнської студентської наукової конференції

Секція овочівництва наукової студентської конференції працювала 31 травня 2022 року, приуроченої до дати народження (135 років) видатного вченого і педагога у галузі селекції та насінництва Івана Максимовича Єремєєва.