+38 (04744) 3-40-82
Меню

Новини

17.10.2019
Кафедра овочівництва зустрічає гостейЧитати повністю

Кафедра овочівництва зустрічає гостей

17 та 18 жовтня 2019 року Уманський національний університет садівництва гостинно відчинив свої двері для гостей – учнів випускних класів. Корпус №1 Національного університету садівництва заповнили майбутні абітурієнти. До університету вони прийшли для того, щоб ознайомитися з його факультетами та дізнатися про особливості майбутньої вступної кампанії.

Читати повністю

14.10.2019
ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ !Читати повністю

ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ !

12 жовтня свій ювілей відсвяткував доктор с.-г. наук, професор, академік МААО Віталій Іванович Лихацький

Читати повністю

09.10.2019
Професійна орієнтація випускників шкіл – як механізм формування свідомого професійного виборуЧитати повністю

Професійна орієнтація випускників шкіл – як механізм формування свідомого професійного вибору

Щоб зорієнтувати учнів у виборі професії доцент кафедри овочівництва Накльока Ольга Петрівна провела профорієнтаційну роботу серед учнів шкіл смт. Маньківка та Маньківського району. Учнів запросили на День відкритих дверей, що відбудеться 17-18 жовтня 2019 року

Читати повністю

03.10.2019
Профорієнтаційна робота кафедри овочівництваЧитати повністю

Профорієнтаційна робота кафедри овочівництва

Щороку перед випускниками шкіл постає проблема вибору майбутнього. Саме майбутнього, тому що від правильності обраної дороги зараз залежить багато в чому те, як складеться життя потім. Професія визначить у майбутньому соціальний статус, і затребуваність у житті, і навіть рівень матеріального добробуту. Причому іноді питання стоїть не куди піти вчитися, а яку освіту варто здобувати взагалі.

Читати повністю

02.10.2019
Екскурсія на тепличний комбінатЧитати повністю

Екскурсія на тепличний комбінат

2 жовтня 2019 року з метою закріплення знань, одержаних студентами впродовж навчання за ОР "Бакалавр" та "Магістр" спеціальності 203 "Садівництво та виноградарство" в Уманському НУС деканом факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин С.В. Щетиною було організовано екскурсію на ПрАТ "Комбінат "Тепличний", що знаходиться в смт. Калинівка Броварського району Київської області.

Читати повністю