Впродовж 29.09.21-2.10.21 в м. Кропивницький відбувалася Міжнародна агропромислова виставка з польовою демонстрацією техніки та технологій «AGROEXPO 2021».
Її відвідувачами були і викладачі кафедри овочівництва.
Знайомство студентів-першокурсників з університетом продовжується...
Студенти-першокурсники продовжують знайомитися з університетом, частинкою колективу якого стали цьогоріч. Так, 30 вересня 2021 року студенти 11 к-с групи факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин здійснили екскурсію в зал стародруків бібліотеки Уманського НУС.
Вступ до вищого навчального закладу та початок навчання - це досить складний і багатогранний процес адаптації в житті кожного студента.Невід"ємною складовою навчання є виховна робота зі студентами, яку здійснюють куратори академічних груп.