05.04.2018
Відбулося чергове засідання наукового студентського гуртка кафедри овочівництва. Читати повністю

Відбулося чергове засідання наукового студентського гуртка кафедри овочівництва. На порядку денному стояло питання підготовки студентів дипломників кафедри до студентської наукової конференції: розглянуто вимоги до написання статей у збірник студентських наукових праць, їх структура. Обговорювали порядок представлення доповідей та презентаційних матеріалів під час засідання секції овочівництва.

20.03.2018
Профорієнтаційна робота кафедри овочівництваЧитати повністю

Профорієнтаційна робота кафедри овочівництва

Питання вибору професії дуже важливе. Молоді люди в процесі самовизначення часто припускаються помилок, яких можна вчасно уникнути, допомагаючи майбутнім студентам зорієнтуватися у вирі професій та спеціальностей.

01.03.2018
Вітаємо з отриманням дипломів магістрів спеціальності 203 "Садівництво та виноградарство"Читати повністю

28 лютого 2018 року на факультеті плодоовочівництва, екології та захисту рослин Уманського національного університету садівництва відбулася урочиста церемонія вручення випускникам дипломів магістрів. Це визначна подія, адже випускний – це остаточне підбиття підсумків роботи викладачів та студентів, урочисте оприлюднення результатів їхньої спільної плідної праці.

24.02.2018
Міжнародна виставка "Агро-Весна 2018" Читати повністю

Міжнародна виставка "Агро-Весна 2018"

Впродовж 21-23 лютого 2018 року в Києві у Міжнародному Виставковому Центрі відбулась Міжнародна виставка «Агро-Весна 2018». Співробітники кафедри овочівництва не залишились байдужими до даного заходу і теж побували на цьому аграрному святі.

23.02.2018
МОЛОДЬ, ЗА ЯКОЮ МАЙБУТНЄЧитати повністю

МОЛОДЬ, ЗА ЯКОЮ МАЙБУТНЄ

23 лютого 2018 року аспірант кафедри овочівництва Ігор Діденко представив на попередній розгляд дисертаційну роботу на тему "Оптимізація технології вирощування селери черешкової у Правобережному Лісостепу України" на здобуття наукового ступеня кандидата сільськогосподарських наук за спеціальністю 06.01.06 – овочівництво.

18.02.2018
Вітаємо з присвоєнням освітнього рівня "Магістр"Читати повністю

Вітаємо з присвоєнням освітнього рівня "Магістр"

На факультеті плодоовочівництва, екології та захисту рослин відбулася підсумкова атестація здобувачів вищої освіти за ступенем «Магістр» денної форми навчання