![В гурті робити — як із гори бігти](assets/cache/images/2021/cubotnik14042021/350x260-2.f95.jpeg)
6 лютого 2021 р. відбулося засідання разової спеціалізованої вченої ради ДФ 74.844.005. На порядку денному був захист дисертації КУХНЮК Оксани Володимирівни
Викладачі кафедри овочівництва Уманського національного університету садівництва є учасниками вебінару на тему: «Інноваційні технології зрошення і захисту рослин для стійкого рослинництва і їх вплив на навколишнє середовище».
5 лютого 2021 року під керівництвом завідувача кафедри овочівництва, доктора сільськогосподарських наук, професора Улянич Олени Іванівни було організовано першу в Уманському НУС дегустацію мікрозелені. Учасниками дегустації були викладачі та аспіранти кафедри овочівництва, викладачі кафедри генетики, селекції рослин та біотехнології імені І.П.Чучмія.