Ознайомча практика на дослідному полі кафедри овочівництваЧитати повністю

Ознайомча практика на дослідному полі кафедри овочівництва

Під час навчання студенти отримують достатній багаж знань, але практична робота є особливо корисною та цінною для їх засвоєння. Адже роботодавцям зазвичай потрібні ті, хто з головою пірне у виробничий процес, а молодій людині часто бракує практичних навичок.

29.09.2017

НОВІ НАУКОВІ НАДБАННЯ

Науковці Уманського національного університету садівництва отримали патенти на корисні моделі, зареєстровані в Державному реєстрі патентів України 28.08.2017 р.

26.09.2017
Сорт часнику Прометей отримав нагородуЧитати повністю

Сорт часнику Прометей отримав нагороду

В рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції «Технологічні аспекти вирощування часнику, інших цибулевих і сільськогосподарських рослин», яка відбулася на кафедрі овочівництва Уманського НУС 22 вересня 2017 року голова Асоціації виробників часнику України Володимир Власенко вручив нагороду власнику сорту часнику «Прометей» – Уманському національному університету садівництва та автору сорту – доктору сільськогосподарських наук, професору Віталію Лихацькому за найкращий показник урожайності часнику в 2017 році – 13т/га.

26.09.2017
ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ТЕХНОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ ВИРОЩУВАННЯ ЧАСНИКУ, ІНШИХ ЦИБУЛЕВИХ І СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ РОСЛИН» В УМАНСЬКОМУ НУСЧитати повністю

На кафедрі овочівництва 22 вересня 2017 року відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Технологічні аспекти вирощування часнику, інших цибулевих і сільськогосподарських рослин» за участі Асоціації виробників часнику України та провідних науковців і виробничників.

КНИГА - ДОРОГА ДО ЗНАНЬ  Читати повністю

КНИГА - ДОРОГА ДО ЗНАНЬ

Книга є невичерпним джерелом знань, надбаним людством протягом багатьох століть. Виховання в студентів культури читання та опрацювання літератури, любові до навчальної книги, розвиток навичок роботи з бібліотечним фондом, формування бібліотечно-бібліографічних знань – одне із найважливіших завдань, покладених як на колектив бібліотеки, так і на викладачів та кураторів.