+38 (04744) 3-40-82
Меню

Новини

06.10.2017
Знайомство з науковою бібліотекою Читати повністю

Знайомство з науковою бібліотекою

Наукова бібліотека – це сучасний науковий, культурно-освітній, інформаційний центр, що забезпечує реалізацію потреб користувачів у одержанні найновішої інформації, одночасно формує інформаційну культуру майбутніх спеціалістів, які будуть працювати в принципово нових умовах інформаційного суспільства

Читати повністю

06.10.2017
Ознайомча практика на дослідному полі кафедри овочівництваЧитати повністю

Ознайомча практика на дослідному полі кафедри овочівництва

Під час навчання студенти отримують достатній багаж знань, але практична робота є особливо корисною та цінною для їх засвоєння. Адже роботодавцям зазвичай потрібні ті, хто з головою пірне у виробничий процес, а молодій людині часто бракує практичних навичок.

Читати повністю

29.09.2017

НОВІ НАУКОВІ НАДБАННЯ

Науковці Уманського національного університету садівництва отримали патенти на корисні моделі, зареєстровані в Державному реєстрі патентів України 28.08.2017 р.

Читати повністю

26.09.2017
Сорт часнику Прометей отримав нагородуЧитати повністю

Сорт часнику Прометей отримав нагороду

В рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції «Технологічні аспекти вирощування часнику, інших цибулевих і сільськогосподарських рослин», яка відбулася на кафедрі овочівництва Уманського НУС 22 вересня 2017 року голова Асоціації виробників часнику України Володимир Власенко вручив нагороду власнику сорту часнику «Прометей» – Уманському національному університету садівництва та автору сорту – доктору сільськогосподарських наук, професору Віталію Лихацькому за найкращий показник урожайності часнику в 2017 році – 13т/га.

Читати повністю

26.09.2017
ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ТЕХНОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ ВИРОЩУВАННЯ ЧАСНИКУ, ІНШИХ ЦИБУЛЕВИХ І СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ РОСЛИН» В УМАНСЬКОМУ НУСЧитати повністю

ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ТЕХНОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ ВИРОЩУВАННЯ ЧАСНИКУ, ІНШИХ ЦИБУЛЕВИХ І СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ РОСЛИН» В УМАНСЬКОМУ НУС

На кафедрі овочівництва 22 вересня 2017 року відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Технологічні аспекти вирощування часнику, інших цибулевих і сільськогосподарських рослин» за участі Асоціації виробників часнику України та провідних науковців і виробничників.

Читати повністю

22.09.2017
КНИГА - ДОРОГА ДО ЗНАНЬ  Читати повністю

КНИГА - ДОРОГА ДО ЗНАНЬ

Книга є невичерпним джерелом знань, надбаним людством протягом багатьох століть. Виховання в студентів культури читання та опрацювання літератури, любові до навчальної книги, розвиток навичок роботи з бібліотечним фондом, формування бібліотечно-бібліографічних знань – одне із найважливіших завдань, покладених як на колектив бібліотеки, так і на викладачів та кураторів.

Читати повністю