Кафедра зустрічає іноземних гостейЧитати повністю

Кафедра зустрічає іноземних гостей

Нещодавно в рамках програми ЄС Erasmus + Уманський національний університет садівництва відвідала науковець Державної Вищої школи імені Папи Іоанна Павла ІІ в місті Бяла Подляска (Польща) – Івона Містковська. Метою візиту було розширення наукової співпраці між університетами, обмін знаннями та досвідом у сфері сільського господарства.

07.09.2019
У ВИРІ ПОДІЙЧитати повністю

У ВИРІ ПОДІЙ

2019 рік є особливим для нас, адже Уманський національний університет садівництва відзначає 175 річницю з дня заснування!

20.08.2019
НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ У РАМКАХ ТРЕТЬОГО МІЖНАРОДНОГО ФЕСТИВАЛЮ ЧАСНИКУ-2019Читати повністю

17 серпня 2019 р. відбулася науково-практична конференція у рамках третього Міжнародного фестивалю часнику, який об'єднав виробників часнику України та Європи. Фестиваль проводився у с. Песець Новоушицького району Хмельницької області.

21.06.2019
Підсумкова атестація здобувачів вищої освітиЧитати повністю

Підсумкова атестація здобувачів вищої освіти

Впродовж 18–21 червня 2019 року на факультеті плодоовочівництва, екології та захисту рослин Уманського національного університету садівництва здійснювалася підсумкова атестація студентів денної та заочної форм навчання за ступенем вищої освіти „Бакалавр“ напряму підготовки 6.090101 „Агрономія“ ознаками спеціальності „Плодоовочівництво і виноградарство“ та за спеціальністю 203 „Садівництво та виноградарство” (зі скороченим терміном навчання на основі ОКР «Молодший спеціаліст»).

Наукова мама - Олена Улянич

Звання “Жінка року міста Умань-2018” в номінації “Жінка-фахівець у сфері освіти і науки” присвоєно доктору сільськогосподарських наук, професору, завідувачці кафедрою овочівництва Уманського національного університету садівництва Олені Іванівні Улянич.