Остання редакція: 04 жовтня 2024

АКАДЕМІЧНА МОБІЛЬНІСТЬ ЗДОБУВАЧІВ ДРУГОГО РІВНЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ (МАГІСТР) ОПП ОВОЧІВНИЦТВО

Академічна мобільність здобувачів вищої освіти є одним із пріоритетних напрямів Міжнародної та освітянської діяльності закладу вищої освіти. Метою є покращення якості освіти та підвищення конкурентоспроможності майбутніх фахівців на ринку праці. Студенти-магістранти освітньо-професійної програми Овочівництво спеціальності 203 Садівництво, плодоовочівництво та виноградарство Ілля Куцан та Микола Лещенко у межах програми академічної мобільності між Державним біотехнологічним університетом та Уманським національним університетом садівництва пройшли курс навчання з обов’язкового освітнього компоненту „Агробізнес і маркетинг у галузі”. Студенти опрацювали теми: „Створення власної справи та форми підприємництва” і „Підприємницький ризик та підприємницька таємниця”, виконали передбачені програмою практичні завдання, успішно склали тестовий контроль, в результаті чого отримали відповідні сертифікати. Такий навчальний досвід став важливим кроком у професійному розвитку Іллі та Миколи, бо вони набули знань з функцій, видів та методів зниження підприємницьких ризиків; опанували суть підприємницької таємниці; засвоїли знання з визначення напрямку власної справи та організації нового підприємства.