Остання редакція: 21 червня 2023

АТЕСТАЦІЯ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТНЬО-НАУКОВОГО РІВНЯ ДОКТОР ФІЛОСОФІЇ

14 червня 2023 року на кафедрі овочівництва відбулась атестація здобувачів ступеня вищої освіти «доктор філософії» спеціальності 201 Агрономія.

Під час засідання кафедри науково-педагогічними працівниками та науковими керівниками було прослухано звіти аспріантів різних років навчання. Здобуті дані та результати досліджень були цікавими, актуальними та безперечно мали наукову новизну.

Після заслуховування звітів здобувачі та їх керівники продемонстрували присутнім об’єкти досліджень на дослідних ділянках кафедри.

Кафедра овочіництва пишається своєю потужною науковою школою і надіється, що майбутнє покоління буде гідно продовжувати наукові дослідження і старанно працювати над роботою, досліджуючи інноваційні технології вирощування найрізноманітніших овочевих культур.