Остання редакція: 23 листопада 2020

День Гідності та Свободи

21 листопада в Україні щорічно відзначають День Гідності та Свободи. Свято нове – запроваджене указом Президента 13 листопада 2013 року, але для українців має велике значення, бо встановлене на честь початку у цей день Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. Якщо Помаранчева революція обійшлася без кровопролиття, то на Майдані 2013 року трагічно віддали життя багато людей.Цими двома революціями український народ усьому світові показав себе згуртованим, скоординованим, войовничим, нескореним і незалежним!Це свято для того, аби схилити голову в пам’ять про загиблих героїв, і знову підняти її високо в честь свободи та гідності.

Метою виховної години було донести до студентів І курсу об’єктивну інформацію про події, які відбувалися у ті часи в Україні, а також віддати шану патріотизму й мужності людей, які стали на захист демократії, прав і свобод людини. Студенти вшанували пам’ять загиблих Героїв Майдану хвилиною мовчання.

Куратор груп 11-с, 11мб-с та 11к-с

Андрій Тернавський