+38 (04744) 3-40-82
Меню
Остання редакція: 03 квітня 2020

Дистанційне засідання кафедри овочівництва

Складні життєві ситуації забезпечують пристосування до нових умов роботи. Так і навчальні заклади України перейшли на дистанційну форму навчання, аби створити безпечні умови для своїх студентів та співробітників. Проте, університет в період карантину повноцінно функціонує. Карантин не свідчить про відсутність лекцій і необхідних для повноцінного освітнього процесу заходів. Двосторонній обмін інформацією дозволяє оперативно забезпечувати зв'язок у системі «викладач – студент – викладач».

Отож і кафедра овочівництва Уманського національного університету садівництва активно долучилася до дистанційного перебігу освітнього процесу. Цьому сприяють використання комп'ютерних програм та легкий доступ до мережі Інтернет, як студентами так і викладачами. Тому чергове засідання кафедри овочівництва 2 квітня 2020 року проводилося в режимі онлайн-конференції із використанням відеоконференц-зв’язку за допомогою Zoom Video Communications. У засіданні взяли участь усі члени кафедри.

Завідувачем кафедри професором Оленою Улянич та деканом факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин Сергієм Щетиною були представлені до обговорення питання щодо якісного проведення навчального процесу викладачами у режимі on-line та обговорення методів контролю і оцінювання роботи студентів. Віддалений on-line зв'язок засвідчив свою ефективність і підтвердив, що навчальний процес за потреби можна адаптувати до нових умов роботи.