Остання редакція: 15 квітня 2024
Допомагаємо Збройним силам України
![](assets/cache/images/2024/pletinnya_sitok/320x-2.657.jpeg)
Викладачі кафедри овочівництва Уманського національного університету садівництва продовжують допомагати ЗСУ. У нинішній складний час кожен українець посильно допомагає, чим може. Ми донатимо, допомагаємо продуктами харчування, плетемо маскувальні сітки. Не оминули в черговий раз науково-педагогічні працівники кафедри нагоду знову допомогти у плетінні маскувальних сіток. Віримо, що сітки, зроблені в Уманському НУС, збережуть життя нашим захисникам.