Остання редакція: 15 квітня 2024

Допомагаємо ЗСУ разом

У цей непростий час кожен українець допомагає ЗСУ тим, чим може. Що можемо зробити ми – це допомогти фінансово або у плетінні маскувальних сіток. Тому, викладачі кафедри овочівництва Уманського національного університету садівництва ніколи не залишаються осторонь, коли потрібно допомогти ЗСУ. Ми перераховували кошти на придбання автомобіля та тепловізора для військових, постійно донатимо для потреб наших воїнів, завжди є учасниками різних благодійних заходів в підтримку ЗСУ – ярмарок, аукціонів та концертів. Не оминули науково-педагогічні працівники кафедри і можливість допомогти у плетінні маскувальних сіток. Плетіння маскувальних сіток – один із масових видів волонтерства на користь оборони України, до якого може долучитися кожен охочий. Для цього потрібно небагато: час, вільні руки та бажання допомогти. Від самого початку війни маскувальні сітки, які плетуть сотні волонтерів по всій країні, захищають на фронті наших воїнів. Змінюються лише кольори: весною та влітку вони зелені, восени – жовті, взимку – білі.

Віримо, що сітки, зроблені в Уманському НУС збережуть життя нашим захисникам.