Остання редакція: 04 березня 2020

Профорієнтаційна робота кафедри овочівництва

Тисячі школярів незабаром зроблять один з найважливіших кроків у своєму житті – виберуть майбутню спеціальність. Тут майбутній абітурієнт повинен визначити свої інтереси, здібності та особливості. Також важливо, щоб інтереси були стійкими та не змінилися з часом. Вибір професії — важливий крок у доросле життя. Це відповідальність перед батьками, суспільством, а найголовніше - перед собою! Ця відповідальність полягає в тому, щоб обрати саме свій шлях і ним йти. Робота і все, що з нею пов'язане, займає більшу половину життя людини. Знайти себе в світі професії – означає дістати можливість гідно заробляти, відчувати себе потрібним людям, максимально повно розкрити свої здібності. І тут найважливіше — не схибити.

Тому, доцент кафедри овочівництва Вікторія Кецкало та викладач кафедри прикладної інженерії та охорони праці Леся Головкіна згідно плану профорієнтаційної роботи НПП Уманського НУС відвідали школи Тальнівського району Черкаської області. Випускників ознайомили з умовами вступу до  Уманського національного університету садівництва у 2020 році та запросили на День відкритих дверей, щоб вони на власні очі змогли побачити один із найстаріших аграрних ЗВО України. Майбутнім абітурієнтам було надано детальну інформацію про спеціальності, які можна отримати в університеті, про перспективи навчання, умови проживання в гуртожитках, активне дозвілля, працевлаштування випускників та міжнародного стажування студентів. Школярі отримали буклети з відомостями про необхідні предмети ЗНО для вступу в університет, підготовку фахівців на факультетах університету.

Ми вдячні адміністрації шкіл Тальнівського району за надану можливість поспілкуватися із учнями випускних класів.

Вікторія Кецкало

доцент кафедри