Остання редакція: 17 червня 2024

Захист звітів аспірантів

Підготовка здобувачів вищої освіти третього (освітньо-наукового) рівня передбачає щорічне звітування аспірантів щодо виконання освітньої та наукової складової. На засіданнях кафедри овочівництва Уманського національного університету садівництва звітування про виконання індивідуального плану наукової роботи здобувачів відбувається систематично за відповідний період (річне, проміжне).

Так, 13–14 червня 2024 року на розширеному засіданні кафедри овочівництва відбулася атестація здобувачів третього рівня вищої освіти – доктор філософії. На засіданні було заслухано річні звіти науково-дослідної роботи за 2023–2024 н.р. Варто відзначити, що, незважаючи на досить складні умови в державі, навчання аспірантів в поточному навчальному році відбувалося згідно навчального плану спеціальності та згідно індивідуального плану кожного з аспірантів. Присутніми були науково-педагогічні працівники кафедри, якими була відмічена активна робота здобувачів вищої освіти щодо виконання освітньої програми та проведення актуальних наукових досліджень. Крім цього, було акцентовано увагу на широкому колі наукових тем, за якими працюють аспіранти кафедри. Рішенням кафедри овочівництва було затвердити звіти аспірантів за 2023–2024 н.р. та провести атестацію здобувачів.