Остання редакція: 22 грудня 2020

Останній етап навчання подолано

В Уманському національному університеті садівництва на факультеті плодоовочівництва, екології та захисту рослин впродовж 21–22 грудня 2020 р. працювала Екзаменаційна комісія по захисту кваліфікаційних робіт студентами спеціальності 203 „Садівництво та виноградарство“ заочної форми навчання.

Відзначимо, що теми представлених кваліфікаційних робіт актуальні та досить різноманітні, всі вони мають дослідницький характер і базуються на реальних даних.

Рішенням членів екзаменаційної комісії 19 випускникам 2020 року факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин заочної форми навчання, які в повному обсязі виконали навчальний план за спеціальністю 203 „Садівництво та виноградарство“ ОС „Магістр” і успішно захистили кваліфікаційні роботи, присвоїти кваліфікацію „Магістр із садівництва та виноградарства”.

Колектив факультету від щирого серця вітає своїх випускників з успішним захистом магістерських робіт! Бажаємо кожному досягнути вагомих успіхів та втілити всі мрії в житті!

секретар ЕК

к. с.-г. н., доцент В.В.Кецкало