+38 (04744) 3-40-82
Меню
Остання редакція: 13 грудня 2019

Екзаменаційна комісія розпочала роботу

10 грудня 2019 року розпочала свою роботу екзаменаційна комісія факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин. Здійснювалася атестація студентів  денної форми навчання Уманського національного університету садівництва за спеціальністю 203 „Садівництво та виноградарство“ рівнем вищої освіти "Магістр".

Екзаменаційна комісія була створена на підставі затверджених списків складів екзаменаційних комісій та наказом ректора 01-05/353 від 4 жовтня 2019 року та призначена в такому складі: 

1.

ЯЦЕНКО

АНАТОЛІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ

голова екзаменаційної комісії, завідувач кафедри рослинництва Уманського національного університету садівництва, професор, д. с.-г. н.

2.

ЩЕТИНА

СЕРГІЙ ВАСИЛЬОВИЧ

декан факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин, доцент кафедри овочівництва, к. с.-г. н.

3.

ЗАМОРСЬКИЙ

ВОЛОДИМИР ВАСИЛЬОВИЧ

професор кафедри плодівництва і виноградарства, д. с.-г. н

4.

УЛЯНИЧ

ОЛЕНА ІВАНІВНА

завідувач кафедри овочівництва, професор, д. с.-г. н.

В перший день свої кваліфікаційні роботи представили 15 студентів. Члени екзаменаційної комісії детально ознайомились з їх змістом та якістю оформлення, всебічно їх проаналізували, уважно прослухали доповіді магістрантів та відповіді на питання щодо проведеної ними наукової роботи. Загалом екзаменаційна комісія відмічає достатній рівень підготовки фахівців для виконання професійних завдань відповідно до сучасних вимог сільськогосподарського виробництва. Студенти, які захищали кваліфікаційні роботи, згідно результатів доповіді, змісту робіт та актуальності досліджень були оцінені членами екзаменаційної комісії на "добре" та "відмінно". Загалом екзаменаційна комісія відмічає достатній рівень підготовки фахівців даного профілю.

 

Секретар екзаменаційної комісії

доцент кафедри овочівництва В.В.Кецкало