Остання редакція: 10 березня 2021
Кафедра овочівництва Уманського національного університету садівництва
![](assets/cache/images/320x-gerb-kafedri-novij.574.jpeg)
Кафедра овочівництва Уманського національного університету садівництва створена на базі кабінету овочівництва, заснованого в Уманському училищі садівництва і землеробства в 1907 році професором С.М. Вуколовим, який був першим її завідувачем та вніс значний вклад у розвиток наукового городництва.