Остання редакція: 05 жовтня 2024

Неформальна освіта - сприяння всебічному розвитку майбутніх фахівців

Нещодавно студент магістратури ОПП "Овочівництво" Школенко Артур закінчив он-лайн курс на платформі Prometheus на тему: «Англійська мова для STEM». Завдяки цьому йому будуть визнані  та  перезараховані результати навчання з дисципліни «Українська та іноземна мова у ділових комунікаціях», а саме змістовий модуль 3 «Foreign Economic Relstions» та змістовий модуль 4 «Meeting and Negotiations» у кількості 28 балів, відповідно до розподілу балів, отриманих за вивчення тем, наведеного в робочій програмі даної навчальної дисципліни.  Це знову свідчить про важливість неформальної освіти як доповнення до формальної освіти, що сприяє всебічному розвитку майбутніх фахівців у сфері сільського господарства в цілому та в овочівництві зокрема.