Остання редакція: 22 липня 2024

Неформальна освіта успішних студентів

Неформальне навчання – процес здобуття освіти, що не регламентований місцем, терміном і формою навчання та не передбачає отримання документів про освіту державного зразка. До сфери неформального навчання, що реалізується в Уманському національному університеті садівництва належать індивідуальні заняття (сертифікатні програми, тренінги, короткотермінові курси, літні школи тощо під керівництвом тренерів, репетиторів та інших фахівців), які мають практичні короткострокові цілі. У більшості випадків неформальне навчання передбачає отримання слухачами актуальних практичних і теоретичних знань, навичок, оволодіння сучасними методами розв'язання професійних завдань, підвищення рівня їх професійної компетентності, вдосконалення існуючих знань та їх саморозвиток. Саме тому нещодавно студент магістратури ОПП "Овочівництво" Владислав НАУМЧУК успішно пройшов онлайн курс на платформі Prometheus «Екопрактики для сільського господарства та громад».  Це свідчить про важливість неформальної освіти як доповнення до формальної освіти, що сприяє всебічному розвитку майбутніх фахівців у сфері сільського господарства в цілому та в овочівництві зокрема.