Остання редакція: 05 квітня 2017

Участь студентів у виставці «Наукові здобутки викладачів і аспірантів УНУС на сторінках періодичних видань»

30 березня 2017 року студенти 51згм групи разом з куратором З.І. Ковтунюк відвідали виставку-перегляд «Наукові здобутки викладачів і аспірантів УНУС на сторінках періодичних видань, одержаних Науковою бібліотекою у 2016 році». Провідний бібліотекар відділу Людмила Бондаренко ознайомила студентів з спеціалізованими журналами за їх спеціальністю «Овощеводство», «Плантатор», «Агроном» та ін., які вони можуть використати для написання наукової роботи, з правилами користування іншими джерелами літератури у бібліографічному відділі та електронною картотекою.

Доцент З.І. Ковтунюк звернула увагу студентів, що викладачами кафедри овочівництва було надруковано шість наукових статей у періодичних виданнях України, де висвітлена актуальна  інформація для овочівників-аматорів та професіоналів, а також ознайомила їх методикою написання огляду літератури до дипломної роботи.

Староста 51згм групи Усатюк О.