Остання редакція: 22 квітня 2021

Засідання Вченої ради факультету

29 грудня відбулося останнє засідання Вченої ради факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин у 2020 році.

На порядку денному розглянули такі питання:

1. Звіти голів екзаменаційних комісій про результати їх роботи по проведенню підсумкової атестації (захисту кваліфікаційної роботи) здобувачів вищої освіти за ступенем „Магістр” зі спеціальностей 101 "Екологія"; 183 "Технології захисту навколишнього середовища"; 202 "Захист і карантин рослин"; 203 "Садівництво та виноградарство" денної та заочної форм навчання.

2. Про підсумки навчально-виховної роботи за І семестр та завдання на другий семестр навчального року (доповідає заступник декана з виховної роботи студентів Розборська Л. В.).

3. Про завдання перед колективом факультету щодо покращення проведення профорієнтаційної роботи (доповідає декан факультету, доцент Щетина С.В.).

4. Про методичне забезпечення навчальних дисциплін кафедр факультету (доповідає голова методичної комісії факультету, доцент Тернавський А.Г.).

5. Різне.

Секретар Вченої ради факультету