Остання редакція: 10 червня 2020

Онлайн-екзамен з дисципліни "Овочівництво закритого ґрунту" у 21-кс, 41-с та 42-с групах

4, 5 та 9 червня 2020 року на кафедрі овочівництва проведено екзамен у режимі онлайн з дисципліни "Овочівництво закритого ґрунту" у студентів 4 курсу спеціальності 203 Садівництво та виноградарство.

Екзамени відбувалися згідно графіку.

Члени кафедри: професор Улянич О. І., доцент Ковтунюк З. І., та викладач Яценко В. В. організували та провели з допомогою додатку "Zoom" дистанційне оцінювання знань з навчального курсу "Овочівництво закритого ґрунту".

Результати дистанційного навчання за допомогою спеціальних навчальних платформ показали добру ефективність, що підтвердилося глибокими знаннями здобувачів вищої освіти.

Явка студентів була високою, що засвідчує прагнення молодого покоління садівників до нових знань і навичок.

Олена Улянич, професор,  Зоя Ковтунюк, доцент, Вячеслав Яценко, викладач.

Фото авторів.