Остання редакція: 11 листопада 2022

Підтримуємо чистоту

Золота осінь добігає кінця і вже незабаром зима вступить у свої права. Це означає, що необхідно прибирати територію від опалого листя. Золотистий килим з листків вкрив все навколо. В Уманському національному університеті садівництва завжди дбають про чистоту та охайність території. Тому листопад вже традиційно став періодом прибирання листя. Ця трудомістка робота здійснюється не тільки для підтримання естетичного вигляду, а й для здоров'я зелених насаджень та з санітарно-гігієнічною метою. До такого прибирання долучився і колектив кафедри овочівництва. Цьогорічне осіннє прибирання минуло організовано та швидко. Ми повністю впорядкували належну кафедрі територію, щоб не лише гості нашого університету бачили чистоту, а й самим приємно працювати та жити в чистоті.