Остання редакція: 17 жовтня 2024

Плетіння маскувальних сіток – нагальний спосіб підтримки ЗСУ

В Уманському НУС безперервно виконується дуже кропітка робота ‒ нарізання стрічок та заплетення їх в сітку. Нині маскувальні сітки є важливою часткою здійснення безпеки та успішного виконання бойових завдань Збройних Сил. Викладачі та студенти факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин завжди долучаються до плетіння маскувальних сіток. Ніколи не залишається осторонь і колектив кафедри овочівництва. Віримо, що сітки, дбайливо сплетені нашими руками, надійно маскуватимуть техніку, позиції та об’єкти військового значення. Впевнені, що вони допоможуть зберегти не одне життя та здоров’я військовослужбовців. Окрема подяка студентам нашого факультету за постійну допомогу. Така спільна робота молоді та викладачів сприяє атмосфері співпраці, допомагає залучити більше людей до благодійної справи, а саме головне ‒ демонструє силу та солідарність громади у підтримці військових ЗСУ.